Cankurtaran olmak için 7 neden

Cankurtaran olmak için 7 neden;

  1. Herşeyden önce cankurtaran kursuna katıldığınızda temel ilkyardım bilgisine denizcilik bilgilerine sahip olursunuz olanı geliştirirsiniz. herkes denizi sever, deniz bir kültürdür bilgilerinizle insanları kendinize hayran bırakırsınız.

 

2. Öğrenci iseniz yaz aylarında çalışarak iyi gelir elde edersiniz. çoğu işletme sürekli çalışacak personel arar yetiştirip işi öğretip elinden kaçmasını istemez. çoğu iş arayanda aynı şekilde sürekli bir iş arar bu nedenle mevsimsel çalışacak bulmak zordur cankurtaranlık işi genelde mevsimseldir bu nedenle sizde yaz aylarında boş zamanınızı doldurup para kazanıp okulunuzun harcını nasıl ödicem diye düşünmezsiniz. yada hayalini kurduğunuz motoru alabilirsiniz…

 

3. Yabancı dil öğrenmek istiyorsanız cankurtaranlık bunun için en iyi meslek paranızı boşa harcayıp dil kurslarına gideceksiniz gramer öğretip durcaklar yabancıyla konuşmadığınız sürecede aldığınız kurs unutulacak cankurtaran olarak çalışırken hem para kazancaksınız hemde bol bol turistlerle konuşup pratik yapabilceksiniz hem sadece 1 dil değil birçok milliyetten insanla iletişim halinde olduğunuz için farklı dilleride kısa sürede öğreneceksiniz.

 

4. Düzenli beslenme, yüzme antrenmanları sayensinde sürekli fit kalacaksınız ve istediğiniz kaslı vücuda kavuşcaksınız.

 

5. Bronzlaşacağım diye uğraşmaya gerek yok çalışırken bir bakcaksınız zenci gibi olmuşsunuz tabi amele yanığına dikkat…

 

6. Cankurtaranlıkta çalışma saatleri standarttır. fazla mesai yapılmaz  bazı otellerde bu durum farklı olabilir gece partileri köpük partilerinde cankurtaran olarak bulunmanız istenebilir çoğu kişinin para verip giremediği yerlerde siz eğlenir, yer, içer ve üstüne para kazanırsınız kesinlikle bu partilerde alkollü içecek içmeyi aklınıza getirmeyin heran size ihtiyaç duyulabilir.

 

7. Cankurtaranlık karizma iştir cankurtaranları herkes sever özellikle boylu poslu kaslı olurlar iyi yüzme bilirler omuzları geniştir ellerinde telsiz şıpıdık terlikler karizmatik bir üniforma şort t-shirt şapka ve tabi ötürdüği düdüğü ile sahilin sahibidirler bu yüzden cankurtaranları güzel bayanlarda sever 😉 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir