Kurs Başvuru Formu

BULUNDUĞUM ŞEHİRDE EĞİTİM ALAMAZ MIYIM ?

Bir bölgede minimum 6 kişilik talep sayısına ulaştığımız an hemen eğitim programı düzenliyoruz. Bunun için aşağıdaki form da isminizi ve telefonunuzu katılmak istediğiniz şehirleri seçip kayıt yapıyorsunuz. Sonra sayıyı tamamlamak için linki arkadaşlarınıza gönderip onların da talep açmalarını rica ediyorsunuz. Sayımız 10 olduğunda kursu istediginiz bölgede veriyoruz.

Kaliteli gerçek bir eğitimden istifade ediyorsunuz, hem de bundan sonra yapılacak ileri seviye eğitimlerden haberdar oluyorsunuz…

[contact-form-7 id=”55″ title=”cankurtaran kurs başvurusu”]

3 yorum

  1. Eskişehir Kentpark Kapalı Yüzme Havuzunda verilen Bronz Cankurtaranlık kursuna katıldım geçen hafta ve gerçekten çok eğlenceli bir kurstu ama bu eğlencenin yanında bu işin ciddiyetini de anlıyorsunuz. Bir canın kurtarılmasının aslında ufak dokunuşlarla olabileceğini ama bunun yanı sıra bir saniye kaybıyla bir hayatı kurtaramayacağımızı anlayabildik.
    İlk başta ben bu kursu duyduğumda ilk önce kapora istediklerinde tereddüt ettim, dolandırıcı olabilirler falan diye düşünmüştüm ama sonradan federasyonun sitesinde Koray Hocayı bulabilmek biraz güven vermişti tamam bir yerlerden yakalarız misali ama sonrasında gerçektan kaliteli bir hoca ve eğitmen olduğunu anladıktan sonra çekinmeden kaporayı verebiliyorsunuz ve zaten biran önce almak için can atıyorsunuz..
    Hala kursun devam etmesini isterdim kısa sürede öğrenemediğimden değil, güzel zaman geçirdiğimin kısa sürmesindendir…
    Koray Hocama ve eğitimdeki bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim smile ifade simgesi

  2. Bu yaz cankurtaranlık yapmak istiyorum besyo öğrencisiyim kurslarda muafiyet var mı? Bronz ve gümüş olmak istiyorum hatta ilerde altın cankurtaran olabilirim. Eskişehir kursu en yakın ne zaman olur ?

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir